Lige mlađih selekcija 2012/2013

Pionirke (II grupa)

I kolo: Crvena zvezda – As 3:0 (25:16,25:14,25:21)
II kolo: Crvena zvezda – Roda 1:3 (16:25,25:19,19:25,20:25)
III kolo: Avala – Crvena zvezda 3:1 (25:23,25:23,21:25,25:20)
IV kolo: Crvena zvezda – Jedinstvo 3:1 (25:13,22:25,25:18,25:21)
V kolo: Top Volley – Crvena zvezda 0:3 (13:25,22:25,14:25)
VI kolo: As – Crvena zvezda 0:3 (9:25,13:25,16:25)
VII kolo: Jedinstvo – Crvena zvezda 1:3 (14:25,7:25,25:15,18:25)
VIII kolo: Crvena zvezda – Avala 3:0 (26:24,25:19,25:16)
IX kolo: Jedinstvo – Crvena zvezda 0:3 (20:25,12:25,21:25)
X kolo: Crvena zvezda – Top Volley 3:0 (25:15,25:17,25:23)
XI kolo: As Batajnica – Crvena zvezda 3:0 (25:18, 25:16,25:22)

Za plasman od 1. do 4. mesta
I kolo: Roda – Crvena zvezda 1:3 (23:25, 25:18, 21:25, 24:26)
II kolo: Crvena zvezda – Sterija 3:0 (25:18,25:22,25:20)
III kolo: Imlek – Crvena zvezda 0:3 (20:25,23:25,22:25)
IV kolo: Crvena zvezda – As Batajnica 3:2 (25:22,26:24,13:25,15:25,15:9)
V kolo: TENT – Crvena zvezda 0:3 (16:25,15:25,20:25)
VI kolo: Vizura Wall Art – Crvena zvezda 3:0 (25:11,25:17,25:22)
VII kolo:Crvena zvezda – Lazarevac 3:1 (25:17, 25:21, 18:25, 25:17)
VIII kolo: Crvena zvezda – Roda 3:2 (25:19,22:25,26:24,16:25,15:12)
IX kolo: Sterija – Crvena zvezda 1:3 (14:25,25:23,20:25,16:25)
PIONIRKE 3. mesto u Beogradu

Pionirke A3

I kolo: Sterija 2 – Crvena zvezda 2 0:3 (14:25,11:25,14:25)
II kolo: slobodna
III kolo: Crvena zvezda 2 – Vizura Wall Art 2 2:3 (25:23,21:25,25:27,25:17,14:16)
IV kolo: Obrenovac – Crvena zvezda 2:3 (13:25,25:11,28:26,19:25,12:15)
V kolo: Crvena zvezda 2 – TENT 2 3:0 (25:8,25:9,25:18)
VI kolo: Lazarevac 2 – Crvena zvezda 2 3:0 (25:21,27:25,25:22)
VII kolo: Crvena zvezda 2 – Beograd 2 3:0 (25:17,25:17,25:12)
VIII kolo: SPAS – Crvena zvezda 2 3:2 (25:21,15:25,25:18,21:25,15:9)
IX kolo: Crvena zvezda 2 – As Batajnica 2 3:1 (21:25,25:12,25:15,25:15)
X kolo: Crvena zvezda 2 – Sterija 2 3:0 (25:12,25:16,25:21)
XI kolo: Vizura Wall Art 2 – Crvena zvezda 2 2:3 (13:25,26:24,25:13,20:25,13:15)

Kadetkinje (II grupa)

I kolo: Crvena zvezda – Dunav 3:1 (25:10,22:25,25:13,26:24)
II kolo: Lucky Star – Crvena. zvezda 0:3 (8:25,27:29,16:25)
III kolo: Crvena zvezda – B.S. Volleyland Klub 3:0 (25:5,25:21,25:3)
IV kolo: Lazarevac – Crvena zvezda 0:3 (12:25,20:25,14:25)
V kolo: slobodna
VI kolo: Crvena zvezda – Obilić 3:0 (25:7,25:16,25:13)
VII kolo: Dvadesetprvi maj – Crvena zvezda 0:3 (8:25,11:25,5:25)
VIII kolo: Dunav – Crvena zvezda 0:3 (22:25,18:25,8:25)
IX kolo: Crvena zvezda – Lucky Star 3:0 (25:7,25:14,26:24)
X kolo: B.S. Volleyland klub – Crvena zvezda 0:3 (13:25,12:25,15:25)
XI kolo: Crvena zvezda – Lazarevac 3:0 (25:12,25:9,25:21)
XII kolo: slobodne
XIII kolo: Obilić – Crvena zvezda 0:3 (6:25,10:25,22:25)
XIV kolo: Crvena zvezda – Dvadesetprvi maj 3:0 (25:9,25:11,25:11)

Za plasman od 1. do 8. mesta
I kolo: Crvena zvezda – Beograd 3:0 (26:24,25:13,25:21)
II kolo: Sterija – Crvena zvezda 0:3 (15:25,20:25,9:25)
III kolo: Crvena zvezda – Kolubara 3:0 (26:24,25:17,25:8)
IV kolo: Beograd – Crvena zvezda 0:3 (12:25,14:25,22:25)
V kolo: Crvena zvezda – Sterija 3:0 (25:11,25:22,25:17)
VI kolo: Kolubara – Crvena zvezda 1:3 (15:25,21:25,25:19,23:25)
VII kolo: Vizura Wall Art – Crvena zvezda 3:0 (25:15,25:20,25:20)

KADETKINJE 2. mesto u Beogradu

Juniorke

I kolo: Radnički Beograd – Crvena zvezda 0:3 (10:25,7:25,10:25)
II kolo: Crvena zvezda – Vizura Wall Art 1:3 (19:25,28:26,17:25,24:26)
III kolo: Beograd – Crvena zvezda 1:3 (22:25,22:25,25:23,21:25)
IV kolo: Crvena zvezda – Jedinstvo 3:0 (25:12,25:16,25:11)
V kolo: Lazarevac – Crvena zvezda 0:3 (17:25,21:25,23:25)
VI kolo: Crvena zvezda – ŽOK Poštar 3:1 (25:22,25:20,23:25,25:18)
VII kolo: Obilić – Crvena zvezda 0:3 (23:25,17:25,15:25)
VIII kolo: slobodne
IX kolo: Crvena zvezda – TENT 3:0 (25:23,25:17,25:18)
X kolo: Radnički Beograd – Crvena zvezda 1:3 (25:22,19:25,20:25,12:25)
XI kolo: Vizura Wall Art – Crvena zvezda 3:0 (25:17,25:12,25:22)
XII kolo: Crvena zvezda – Beograd 3:1 (23:25,25:13,25:19,25:21)
XIII kolo: Jedinstvo – Crvena zvezda 2:3 (24:26,17:25,25:16,25:19,13:15)
XIV kolo: Crvena zvezda – Lazarevac 3:0 (25:15,25:13,25:23)
XV kolo: Poštar – Crvena zvezda 2:3 (22:25,25:21,19:25,25:23,9:15)
XVI kolo: Crvena zvezda – Obilić 3:0 (25:19,25:18,25:12)
XVII kolo: slobodne
XVIII: TENT – Crvena zvezda 0:3 (22:25,19:25,23:25)

JUNIORKE 2. mesto u Beogradu

Piniori

I kolo: Crvena zvezda – Sterija 3:0 (25:2,25:4,25:4)
II kolo: Ţelezničar – Crvena zvezda 3:0 (25:17,25:15,25:21)
III kolo: slobodni
IV kolo: Crvena zvezda – Crnjanski 3:0 (25:21,25:22,25:21)
V kolo: Jedinstvo – Crvena zvezda 1:3 (14:25,7:25,25:15,18:25)
VI kolo: Crvena zvezda – Obrenovac 0:3 (21:25,21:25,17:25)
VII kolo: Partizan Termoelektro – Crvena zvezda 3:2 (19:25,25:15,25:20,12:25,15:9)
VIII kolo: Crvena zvezda – Roda 3:1 (15:25,25:20,25:23,25:14)
IX kolo: As – Crvena zvezda 0:3 (14:25,15:25,14:25)
X kolo: Crvena zvezda – Obilić 3:0 (25:8,25:16,25:10)
XI kolo: Blok-Aut – Crvena zvezda 3:1 (15:25,25:16,25:17,25:21)
XII kolo: Sterija – Crvena zvezda 0:3 (8:25,11:25,9:25)
XIII kolo: Crvena zvezda – Železničar 2:3 (23:25,25:12,26:24,15:25,14:16)
XIV kolo: slobodni
XV kolo: Crnjanski – Crvena zvezda 0:3 (21:25,11:25,16:25)
XVI kolo: Crvena zvezda – Jedinstvo 3:0 (25:17,25:15,25:9)
XVII kolo: Obrenovac – Crvena zvezda 3:2 (19:25,25:21,16:25,25:17,18:16)
XVIII kolo: Crvena zvezda – Partizan Termoelektro 3:1 (19:25,25:9,25:12,25:17)
XIX kolo:Roda – Crvena zvezda 0:3 (20:25,12:25,20:25)
XX kolo: Crvena zvezda – As 3:1 (25:16,25:22,18:25,25:13)
XXI kolo: Obilić – Crvena zvezda 0:3 (4:25,10:25,16:25)
XXII kolo: Crvena zvezda – Blok Aut 3:0 (25:7,25:15,25:18)

Kadeti (B grupa)

I kolo: slobodni
II kolo: Crvena zvezda – Crnjanski 3:1 (25:16,18:25,25:21,25:13)
III kolo: Blok-Aut – Crvena zvezda 3:2 (17:25,25:23,25:23,23:25,15:13)
IV kolo: Crvena zvezda – Mladenovac 3:0 (25:13,25:20,25:13)
V kolo: Partizan Termoelektro – Crvena zvezda 0:3 (12:25,21:25,16:25)
VI kolo: slobodni
VII kolo: Crnjanski – Crvena zvezda 0:3 (17:25,23:25,19:25)
VIII kolo: Crvena zvezda – Blok-Aut 3:0 (25:23,25:21,25:22)
IX kolo: Mladenovac – Crvena zvezda 0:3 (15:25,25:27,22:25)
X kolo: Crvena zvezda– Partizan Termoelektro 3:0 (25:18,25:15,25:21)

Za plasman od 1. do 4. mesta
I kolo: Roda – Crvena zvezda 3:2 (25:22,24:26,25:17,11:25,15:11)
II kolo: Crvena zvezda – Obrenovac 3:2 (25:23,24:26,25:19,21:25,15:1)
III kolo: Blok-Aut – Crvena zvezda 0:3 (26:28,12:25,21:25)
IV kolo: Crvena zvezda – Roda 3:0 (25:19,25:17,25:18)
V kolo:Obrenovac- Crvena zvezda
VI kolo: Crvena zvezda – Blok-Aut 3:1 (25:22,21:25,25:11,25:17)

KADETI 1. mesto u Beogradu

Juniori

I kolo: Crvena zvezda – Železničar 3:0 (25:14,25:21,25:15)
II kolo: Roda – Crvena zvezda 2:3 (24:26,28:26,25:23,21:25,14:16)
III kolo: slobodni
IV kolo: Crvena zvezda – Obrenovac 3:1 (22:25,25.23,25:21,25:23)
V kolo: Obilić – Crvena zvezda 0:3 (14:25,16:25,10:25)
VI kolo: Duga – Crvena zvezda 0:3 _(18:25,19:25,13:25)
VII kolo: Crvena zvezda – Mladenovac 3:0 (25:19,25:23,25:9)
VIII kolo: Crvena zvezda – Sterija 3:0 (25:19,25:22,25:19)
IX kolo: Partizan Termoelektro – Crvena zvezda 3:2 (16:25,27:29,25:23,26:24,15:11)
X kolo: Železničar – Crvena zvezda 0:3 (15:25,13:25,23:25)
XI kolo: Crvena zvezda – Roda 3:1 (20:25,25:15,25:16,25:23)
XII kolo: slobodni
XIII kolo: Obrenovac – Crvena zvezda ODLOŽENO
XIV kolo: Crvena zvezda – Obilić 3:1 (25:9,25:15,25:27,25:22)
XV kolo Mladenovac – Crvena zvezda 2:3 (25:27,25:23,27:25,22:25,7:15)
XVI kolo: Crvena zvezda – Duga 3:0 (25:0,25:0,25:0)
XVII kolo: Sterija – Crvena zvezda 2:3 (14:25,25:23,16:25,25:23,7:15)
XVIII kolo: Crvena zvezda – Partizan Termoelektro 3:0 (25:18,25:21,25:17)

JUNIORI 1. mesto u Beogradu

Linkovi

image
image
image
image
image

Brojač

get web tracker

ODBOJKAŠKI KLUB NAJBOLJI

1972.1997. 2002. 2003. 2004. 2008. 2011. 2012.

Mediji