Super liga muškarci

Sezona 2012/2013

Pl. Ekipa ΣU U+ U- S+:S- P+:P- ΣB
1. Crvena Zvezda 18 17 1 53:19 1720:1466 48
2. Đerdap 18 12 6 45:27 1654:1552 37
3. Radnički 18 11 7 45:29 1660:1547 37
4. Ribnica 18 9 9 38:33 1571:1565 27
5. Vojvodina NS seme 18 8 10 37:39 1658:1630 26
6. Mladi radnik 18 9 9 32:34 1451:1489 25
7. Partizan Termoelektro 18 8 10 29:36 1442:1457 24
8. Spartak Ljig 18 7 11 30:39 1488:1556 22
9. Spartak Su 18 8 10 30:40 1521:1613 20
10. Železničar 18 1 17 9:52 1205:1495 4

I kolo
11.10.2012 Vojvodina NS seme – Radnički 2:3 (21:25, 23:25, 25:22, 25:15, 12:15)
12.10.2012 Crvena zvezda – Ribnica 3:1 (16:25, 25:16, 25:21, 25:21)
13.10.2012 Spartak Ljig – Partizan Termoelektro 3:0 (25:21, 25:19, 27:25)
13.10.2012 Mladi radnik – Spartak Subotica 3:0 (27:25, 25:15, 25:22)
13.10.2012 Đerdap – Železničar 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)

II kolo
18.10.2012 Partizan TЕ – Crvena zvezda 1:3 (17:25, 20:25, 25:20, 18:25)
19.10.2012 Spartak – Železničar 3:1 (26:28, 25:20, 25:19, 25:23)
19.10.2012 Radnički – Đerdap 1:3 (17:25, 22:25, 26:24, 22:25)
19.10.2012 Ribnica – Vojvodina NS seme 3:2 (25:19, 25:20, 27:29, 28:30, 15:7)
20.10.2012 Mladi radnik – Spartak LJig 3:0 (27:25, 25:18, 25:22)

III kolo
25.10.2012 Vojvodina NS seme – Partizan Termoelektro 3:0 (25:18, 25:17, 25:20)
27.10.2012 Đerdap – Ribnica 3:1 (29:27, 14:25, 25:17, 25:19)
27.10.2012 Spartak (LJ) – Spartak (Su) 3:1 (25:21, 25:16, 23:25, 25:22)
28.10.2012 Železničar – Radnički 0:3 (17:25, 19:25, 18:25)
28.10.2012 Crvena zvezda – Mladi radnik 3:0 (25:15, 25:23, 25:16)

IV kolo
01.11.2012 Spartak Subotica – Radnički 3:2 (20:25, 23:25, 25:19, 25:17, 17:15)
02.11.2012 Partizan Termoelektor – Đerdap 0:3 (15:25, 22:25, 21:25)
02.11.2012 Ribnica – Železničar 3:1 (25:21, 22:25, 25:28, 25:18)
03.11.2012 Spartak Ljig – Crvena zvezda 0:3 (17:25, 19:25, 20:25)
04.11.2012 Mladi radnik – Vojvodina NS seme 3:2 (25:19, 23:25, 25:22, 19:25, 15:13)

V kolo
08.11. 2012 Vojvodina NS seme – Spartak LJig 3:0 (25:19, 25:13, 25:18)
09.11. 2012 Radnički – Ribnica 3:1 (25:19, 21:25, 25:15, 25:9)
09.11. 2012 Crvena zvezda – Spartak Su. 3:1 (22:25, 25:22, 25:16, 25:12)
10.11.2012 Železničar – Partizan Termoelektro 0:3 (21:25, 21:25, 23:25)
10.11.2012 Đerdap – Mladi radnik 3:1 (25:19, 25:15, 18:25, 25:22)

VI kolo
16.11.2012 Crvena zvezda – Vojvodina NS Seme 3:2 (18:25, 25:23, 23:25, 25:22, 15:11)
16.11.2012 Spartak Su. – Ribnica 0:3 (20:25, 23:25, 22:25)
17.11.2012 Partizan TE – Radnički Kg 1:3 (19:25, 25:20, 22:25, 22:25)
17.11.2012 Mladi radnik – Železničar 3:0 (25:15, 25:19, 25:23)
17.11.2012 Spartak LJig – Đerdap 1:3 (31:29, 20:25, 18:25, 21:25)

VII kolo
23.11.2012 Vojvodina NS seme – Spartak (Su) 2:3 (25:22, 25:17, 22:25, 23:25, 14:16)
23.11.2012 Ribnica – Partizan TE. 1:3 (19:25, 25:19, 17:25, 23:25)
24.11.2012 Železničar – Spartak LJig 0:3 (15:25, 15:25, 11:25)
25.11.2012 Đerdap – Crvena zvezda 1:3 (30:28, 16:25, 19:25, 19:25)
25.11.2012 Radnički Kg. – Mladi radnik 2:3 (21:25, 25:21, 25:22, 21:25, 10:15)

VIII kolo
30.11.2012 Crvena zvezda – Železničar 3:0 (25:20, 25:14, 27:25)
30.11.2012 Vojvodina NS seme – Đerdap 3:2 (31:33, 25:23, 21.25, 25:23, 15:12)
01.12.2012 Mladi radnik – Ribnica 0:3 (21:25, 21:25, 20:25)
01.12.2012 Spartak (LJig) – Radnički 3:2 (23:25, 23:25, 25:23, 25:21, 15:13)
02.12.2012 Spartak – Partizan Termoelektro 3:0 (25:23, 25:23, 25:21)

IX kolo
06.12.2012 Partizan Termoelektro – Mladi radnik 0:3 (26:28, 22:25, 23:25)
07.12.2012 Ribnica – Spartak (LJ) 3:0 (25:17, 29:27, 25:14)
08.12.2012 Železničar – Vojvodina NS seme 2:3 (25:22, 23:25, 25:21, 18:25, 13:15)
08.12.2012 Đerdap – Spartak Su 3:0 (25:19, 25:20, 25:17)
09.12.2012 Radnički – Crvena zvezda 1:3 (19:25, 23:25,25:20, 21:25)

X kolo
14.12.2012 Partizan Termoelektro – Spartak LJig 3:1 (25:13, 25:10, 21:25, 25:22)
14.12.2012 Spartak Sub. – Mladi radnik 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)
15.12.2012 Železničar – Đerdap 1:3 (19:25, 25:20, 23:25, 23:25)
16.12.2012 Ribnica – Crvena zvezda 2:3 (27:29, 16:25, 25:20, 25:21, 8:15)
17.12.2012 Radnički – Vojvodina NS seme 3:0 (25:18, 25:19, 25:21)

XI kolo
20.12.2012 Crvena zvezda – Partizan Termoelektro 3:1 (25:18, 25:13, 23:25, 25:8)
21.12.2012 Vojvodina NS seme – Ribnica 2:3 (25:17, 25:11, 16:25, 25:27, 14:16)
21.12.2012 Đerdap – Radnički 1:3 (19:25, 25:17, 18:25, 18:25)
22.12.2012 Spartak Ljig – Mladi radnik 3:2 (22:25, 25:19, 25:21, 27:29, 16:14)
23.12.2012 Železničar – Spartak Su 3:1 (25:22, 27:25, 19:25, 25:19)

XII kolo
10.01.2013 Mladi radnik – Crvena zvezda 1:3 (23:25, 25:22, 19:25, 25:27)
11.01.2013 Radnički – Železničar 3:0 (25:21, 25:25, 25:14)
11.01.2013 Ribnica – Đerdap 2:3 (11:25, 22:25, 25:22, 25:21, 9:15)
12.012.2013 Partizan TE – Vojvodina NSS 3:0 (25:16, 25:21, 25:14)
13.01.2013 Spartak Su – Spartak LJig 3:2 (25:23, 25:11, 22:25, 20:25, 15:11)

XIII kolo
18.01.2013 Crvena zvezda – Spartak LJig 3:2 (25:22, 20:25, 25:20, 33:35, 15:12)
19.01.2013 Đerdap – Partizan Termoelektro 3:2 (25:21, 18:25, 25:17, 20:25, 15:13)
19.01.2013 Radnički – Spartak Su 3:1 (25:17, 25:19, 23:25, 25:11)
19.01.2013 Vojvodina NS seme – Mladi radnik 3:1 (25:21, 25:17, 19:25, 25:14)
20.01.2013 Železničar – Ribnica 0:3 (19:25, 22.25, 23:25)

XIV kolo
24.01.2013 Spartak Su. – Crvena zvezda 3:2 (25:23, 22:25, 25:23, 16:25, 15:12)
25.01.2013 Partizan TE – Železničar 3:0 (26:24, 25:16, 25:16)
26.01.2013 Spartak LJig – Vojvodina NSS 2:3 (25:18, 15:25, 25:27, 25:23, 15:17)
26.01.2013 Mladi radnik – Đerdap 3:2 (25:23, 17:25, 26:28, 25:20, 15:8)
27.01.2013. Ribnica – Radnički 1:3 (20:25, 20:25, 25:23, 18:25)

XV kolo
31.01.2013 Vojvodina NSS – Crvena zvezda 0:3 (22:25, 21:25, 15:25)
01.02.2013 Đerdap – Spartak LJig 3:0 (25:20, 26:24, 25:14)
01.02.2013 Ribnica – Spartak Su. 3:1 (24:26, 25:20, 25:18, 25:22)
01.02.2013 Radnički – Partizan TE 2:3 (21:25, 28:26, 25:23, 15:25, 10:15)
02.02.2013 Železničar – Mladi radnik 1:3 (25:22, 19:25, 23:25, 15:25)

XVI kolo
07.02.2013Partizan Termoelektro – Ribnica 3:1 (20:25, 25:19, 29:27, 25:23)
08.02.2013 Crvena zvezda – Đerdap 3:1 (34:36, 25:18, 25:23, 25:21)
08.02.2013 Spartak Sub. – Vojvodina NS seme 3:1 (25:18, 32:30, 22:25, 25:21)
09.02.2103 Spartak LJig – Železničar 3:0 (25:19, 25:22, 25:11)
09.02.2013 Mladi radnik – Radnički Kg. 0:3 (22:25, 19:25, 20:25)

XVII kolo
14.02.2013. Ribnica – Mladi Radnik 3:0 (25:16, 25:15, 25:21)
15.02.2013. Đerdap – Vojvodina NS seme 2:3 (25:27, 25:19, 25:22, 14:25, 12:15)
15.02.2013. Partizan Termoelektro – Spartak (SU) 3:1 (19:25, 28:26, 25:19, 25:22)
17.02.2013. Radnički – Spartak Ljig 3:1 (25:18, 20:25, 25:13, 25:23)
17.02.2013. Železničar – Crvena Zvezda 0:3 (10:25, 26:28, 20:25)

XVIII kolo
28.02.2012 Crvena zvezda – Radnički (Kg) 3:2 (25:18, 23:25, 25:13, 22:25, 16:14)
01.03.2013 Vojvodina NS seme – Železničar 3:0 (25:15, 25:20, 25:16)
01.03.2013 Spartak (Su) – Đerdap 0:3 (20:25, 20:25, 18:25)
01.03.2013 Spartak (LJ) – Ribnica 3:1 (25:21, 22:25, 25:23, 25:18)
01.03.2013 Mladi radnik – Partizan Termoelektro 3:0 (25:20, 25:23, 25:23)

ČETVRTFINALE PLEJ-OFA (na dve pobede)

(1) CRVENA ZVEZDA – (8) SPARTAK LJIG 2:0
Prvi meč: Crvena zvezda – Spartak 3:1 (27:25, 25:21, 21:25, 25:19)
Drugi meč:Spartak – Crvena zvezda 0:3 (20:25, 17:25, 31:33)

(2) ĐERDAP – (7) PARTIZAN TERMOELEKTRO 1:2
Prvi meč: Đerdap – Partizan Termoelektro 3:1 (25:23, 22:25, 25:22, 25:20)
Drugi meč: Partizan Termoelektro – Đerdap 3:1 (20:25, 30:28, 26:24, 25:16)
Treći meč, nedelja, 17. mart (Kladovo): Đerdap – Partizan Termoelektro 0:3 (19:25, 21:25, 20:25)

(3) RADNIČKI (KG) – (6) MLADI RADNIK 2:0
Prvi meč: Radnički – Mladi radnik 3:0 (25:20, 25:15, 25:23)
Drugi meč: Mladi radnik – Radnički 0:3 (22:25, 20:25, 21:25)

(4) RIBNICA – (5) VOJVODINA NS SEME 0:2
Prvi meč: Ribnica – Vojvodina NS seme 2:3 (14:25, 26:24, 16:25, 25:21, 12:15)
Drugi meč: Vojvodina NS seme – Ribnica 3:0 (25:15, 25:20, 25:19)

POLUFINALE PLEJ-OFA (na tri pobede)

(1) CRVENA ZVEZDA – (4) VOJVODINA NS SEME 3:0

Prvi meč: Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 3:1 (27:25, 23:25, 25:22, 25:17)
Drugi meč: Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 3:1 (25:23, 20:25, 25:17, 25:19)
Treći meč: Vojvodina NS seme – Crvena zvezda 2:3 (22:25, 25:22, 17:25, 25:13, 9:15)

(7) PARTIZAN TERMOELEKTRO – (3) RADNIČKI (KG) 3:1

Prvi meč: Partizan Termoelektro – Radnički 3:1 (25:19, 19:25, 25:21, 25:14)
Drugi meč: Partizan Termoelektro – Radnički 3:2 (26:24, 19:25, 25:21, 23:25, 15:11)
Treći meč: Radnički – Partizan Termoelektro 3:2 (14:25, 25:22, 17:25, 25:13, 15:9)
Četvrti meč: Radnički – Partizan Termoelektor 1:3 (23:25, 20:25, 26:24, 13:25)

FINALE PLEJ-OFA (na tri pobede)

(1) CRVENA ZVEZDA – (7) PARTIZAN TERMOELEKTRO 3:0
Prvi meč: Crvena zvezda – Partizan Termoelektro 3:1 (23:25, 25:15, 25:17, 25:18)
Drugi meč: Crvena zvezda – Partizan Termoelektro 3:1 (25:20, 25:18, 22:25, 25:21)
Treći meč: Partizan Termoelektro – Crvena zvezda 0:3 (20:25, 22:25, 21:25)

Linkovi

image
image
image
image
image
image

Brojač

get web tracker

ODBOJKAŠKI KLUB NAJBOLJI

1972.1997. 2002. 2003. 2004. 2008. 2011. 2012.

Mediji