Super liga žene

Sezona 2012/2013

 

Pl. Ekipa ΣU U+ U- S+:S- P+:P- ΣB
1. Crvena Zvezda 18 17 1 53:13 1568:1240 49
2. NIS Spartak 18 14 4 48:18 1565:1330 43
3. Vizura Vol Art 18 13 5 42:25 1564:1379 36
4. Jedinstvo Ue 18 10 8 36:29 1383:1328 30
5. TENT 18 9 9 33:34 1482:1454 26
6. Železničar 18 8 10 36:40 1595:1660 26
7. Dinamo 18 7 11 28:42 1384:1586 20
8. Kolubara 18 5 13 27:41 1409:1493 19
9. Jedinstvo SP 18 4 14 21:45 1369:1493 13
10. Varadin 18 3 15 13:50 1173:1484 8

I kolo
12.10.2012 NIS Spartak – Dinamo 3:0 (25:13, 25:14, 25:22)
12.10.2012 Crvena zvezda – Jedinstvo Užice 2:3 (23:25, 25:13, 25:18, 16:25, 12:15)
13.10.2012 TENT – Vizura Vol Art 0:3 (22:25, 24:26, 27:29)
14.10.2012 Kolubara – Železničar 3:0 (25:15, 25:18, 25:17)
14.10.2012 Varadin – Jedinstvo Stara Pazova 1:3 (17:25, 25:23, 21:25, 21:25)

II kolo
20.10.2012 Vizura Vol Art – Kolubara 3:0 (25:10, 25:20, 26:24)
20.10.2012 Dinamo – TENT 0:3 (15:25, 22:25, 14:25)
20.10.2012 Jedinstvo – Železničar (Lk) 3:2 (28:26, 25:27, 17:25, 25:23, 15:12)
21.10.2012 Varadin – Crvena zvezda 0:3 (16:25, 21:25, 17:25)
21.10.2012 Jedinstvo (Ue) – NIS Spartak 0:3 (14:25, 23:25, 27:29)

III kolo
26.10.2012 Crvena zvezda – Jedinstvo SP 3:2 (25:19, 21:25, 25:13, 23:25, 15:13)
27.10.2012 Železničar – Vizura Vol Art 0:3 (17:25, 20:25, 18:25)
27.10.2012 TENT – Jedinstvo 3:2 (25:17, 20:25, 21:25, 25:16, 16:14)
27.10.2012 Kolubara – Dinamo 3:1 (25:18, 25:14, 27:29, 25:13)
28.10.2012 NIS Spartak – Varadin 3:0 (25:13, 25:20, 25:12)

IV kolo
03.11.2012 Varadin – TENT 0:3 (13:25, 26:28, 21:25)
03.11.2012 Jedinstvo – Vizura 1:3 (18:25, 25:20, 14:25, 16:25)
03.11.2012 Jedinstvo – Kolubara 3:0 (25:16, 25:8, 25:20)
03.11.2012 Dinamo – Železničar Lk 3:2 (27:25, 20:25, 25:21, 14:25, 18:16)
05.11.2012 Crvena zvezda – NIS Spartak 3:1 (27:29, 27:25, 25:22, 25:17)

V kolo
09.11. 2012 NIS Spartak – Jedinstvo (SP) 3:0 (25:12, 25:19, 25:23)
10.11.2012 Kolubara – Varadin 1:3 (25:12, 20:25, 15:25, 15:25)
10.11.2012 Vizura Vol Art – Dinamo 3:2 (22:25, 25:10, 25:15, 20:25, 15:8)
10.11.2012 Železničar – Jedinstvo Ue 3:2 (23:25, 25:12, 25:14, 22:25, 15:12)
10.11.2012 TENT – Crvena zvezda 0:3 (22:25, 22:25, 15:25)

VI kolo
15.11.2012 Jedinstvo SP – Dinamo 3:0 (25:21, 25:20, 25:20)
16.11.2012 NIS Spartak – TENT 3:0 (25:20, 25:16, 25:18)
17.11.2012 Jedinstvo Ue – Vizura Vol Art 0:3 (12:25, 19:25, 10:25)
18.11.2012 Varadin – Železničar Lk 3:2 (15:25, 25:22, 25:19, 17:25, 20:18)
18.11.2012 Crvena zvezda – Kolubara 3:0 (25:14, 25:21, 25:19)

VII kolo
22.11.2012 Vizura Vol Art – Varadin 3:2 (25:20, 23:25, 25:19, 23:25, 15:12)
24.11.2012 Kolubara – NIS Spartak 2:3 (19:25, 25:23, 25:21, 17:25, 13:15)
24.11.2012 Dinamo – Jedinstvo (U) 1:3 (18:25, 25:21, 14:25, 15:25)
24.11.2012 Železničar – Crvena zvezda 1:3 (19:25, 23:25, 25:20, 14:25)
24.11.2012 TENT – Jedinstvo SP 3:2 (24:26, 25:23, 25:14, 18:25, 15:13)

VIII kolo
30.11.2012 NIS Spartak – Železničar (Lk) 2:3 (22:25, 23:25, 25:23, 25:22, 10:15)
01.12.2012 Jedinstvo (SP) – Jedinstvo (Ue) 0:3 (16:25, 23.25, 20:25)
01.12.1012 Crvena zvezda – Vizura Vol Art 3:1 (25:16, 19:25, 25:18, 25:19)
02.12.2012 Varadin – Dinamo 3:2 (25:21, 21:25, 25:16, 18:25, 15:10)
02.12.2012 TENT – Kolubara 3:0 (26:24, 25:22, 26:24).

IX kolo
08.12.2012 Dinamo – Crvena zvezda 0:3 (22:25, 14:25, 10:25)
08.12.2012 Jedinstvo – Varadin 3:0 (25:17, 25:13, 25:17)
08.12.2012 Železničar (LK) – TENT 3:1 (27:25, 26:24, 18:25, 25:23)
09.12.2012 Kolubara – Jedinstvo SP 3:1 (25:19, 14:25, 27:25, 25:19)
10.12.2012 Vizura Vol Art – NIS Spartak

X kolo
15.12.2012 Dinamo – NIS Spartak 1:3 (25:23, 20:25, 12:25, 17:25)
15.12.2012 Vizura Vol Art – TENT 3:1 (25:20, 25:15, 21:25, 25:15)
15.12.2012 Jedinstvo – Varadin 3:0 (27:25, 25:16, 25:22)
15.12.2012 Železničar – Kolubara 3:1 (25:22, 25:20, 16:25, 25:20)
16.12.2012 Jedinstvo – Crvena zvezda 0:3 (16:25, 18:25, 17:25)

XI kolo
21.12.2012 Kolubara – Vizura Vol Art 1:3 (20:25, 21:25, 25:23, 16:25)
21.12.2012 Crvena zvezda – Varadin 3:0 (25:8, 25:15, 25:16)
22.12.2012 Železničar – Jedinstvo SP 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
22.12.2012 Tent – Dinamo 2:3 (25:16, 25:13, 26:28, 25:27, 12:15)
22.12.2012 NIS Spartak – Jedinstvo (UE) 3:1 (21:25, 25:17, 25:7, 27:25)

XII kolo
12.01.2013. Varadin – NIS Spartak 0:3 (17:25, 18:25, 23:25)
12.01.2013. Dinamo – Kolubara 3:2 (18:25, 25:17, 25:16, 21:25, 15:8)
12.01.2013. Vizura Vol Art – Železničar (Lk) 3:2 (25:14, 23:25, 26:28, 25:16, 15:11)
12.01.2013. Jedinstvo SP – Crvena zvezda 0:3 (18:25, 20:25, 16:25)
12.01.2013. Jedinstvo Ue – TENT 1:3 (20:25, 21:25, 25:21, 21:25)

XIII kolo
17.01.2013 NIS Spartak – Crvena zvezda 2:3 (25:19, 21:25, 14:25, 25:22, 13:15)
19.01.2013 Vizura Vol Art – Jedinstvo (SP) 3.1 (23:25, 25:21, 25:20, 25:19)
19.01.2013 Kolubara – Jedinstvo Ue 0:3 (20:25, 18:25, 19:25)
19.01.2013 Železničar – Dinamo 1:3 (18:25, 17:25, 25:17, 18:25)
19.01.2013 TENT – Varadin 3:0 (25:15, 25:15, 25:20)

XIV kolo
25.01.2013 Crvena zvezda – TENT 3:0 (25:23, 25:15, 25:22)
26.01.2013 Varadin – Kolubara 0:3 (14:25, 16:25, 17:25)
26.01.2013 Dinamo – Vizura Vol Art 3:1 (22:25, 25:23, 25:17, 25:23)
26.01.2013 Jedinstvo – NIS Spartak 1:3 (23:25, 25:23, 19:25, 19:25)
27.01.2013 Jedinstvo (UE) – Železničar Lk 3:2 (25:21, 23:25, 23:25, 25:19, 15:8)

XV kolo
02.02.2013 Vizura Vol Art – Jedinstvo (Ue) 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)
02.02.2013 Železničar – Varadin 3:1 (25:15, 25:15, 12:25, 27:25)
02.02.2013 Kolubara – Crvena zvezda 2:3 (25:22, 23:25, 8:25, 25:22, 7:15)
02.02.2013 TENT – NIS Spartak 0:3 (16:25, 12:25, 18:25)
03.02.2013 Dinamo – Jedinstvo SP 3:1 (17:25, 25:23, 25:22, 25:21)

XVI kolo
15.02.2013 NIS Spartak – Kolubara 3:1 (19:25, 25:23, 25:20, 25:22)
16.02.2013 Varadin – Vizura Vol Art 0:3 (20:25, 17:25, 20:25)
16.02.2013 Crvena zvezda – Železničar (Lk.) 3:0 (25:13, 25:17, 25:13)
16.02.2013 Jedinstvo (Ue.) – Dinamo 3:0 (25:13, 25:14, 26:24)
16.02.2013 Jedinstvo SP – TENT 0:3 (19:25, 23:25, 25:27)

XVII kolo
21.02.2013 Vizura Vol Art – Crvena zvezda 1:3 (25:22, 18:25, 22:25, 23:25)
21.02.2013 Jedinstvo (Ue) – Jedinstvo (SP) 3:0 (25:15, 25:12, 25:16)
23.02.2013 Dinamo – Varadin 3:0 (25:20, 25:19, 25:13)
23.02.2013 Železničar – NIS Spartak 3:1 (25:17, 16:25, 25:22, 26:24)
25.02.2013 Kolubara – TENT 2:3 (22:25, 25:20, 25:18, 17:25, 11:15)

XVIII kolo
28.02.2012 Crvena zvezda – Dinamo 3:0 (25:17, 28:26, 25:20)
02.03.2013 Varadin – Jedinstvo (Ue.) 0:3 (10:25, 13:25, 20:25)
02.03.2013 NIS Spartak – Vizura Vol Art 3:0 (26:24, 25:22, 26:24)
02.03.2013 Jedinstvo (SP) – Kolubara 0:3 (23:25, 17:25, 21:25)
02.03.2013 TENT – Železničar (Lk.) 2:3 (25:21, 25:11, 22:25, 26:28, 12:15)

ČETVRTFINALE PLEJ-OFA (na dve pobede)

(2) NIS SPARTAK – (7) DINAMO PANČEVO 2:0
Prvi meč: NIS Spartak – Dinamo 3:0 (25:8, 25:20, 25:13)
Drugi meč: Dinamo – NIS Spartak 2:3 (18:25, 23:25, 25:14, 25:17, 8:15)

(3) VIZURA VOL  ART – (6) ŽELEZNIČAR (LK.) 2:0
Prvi meč: Vizura Vol Art – Železničar (Lk.) 3:2 (25:22, 22:25, 20:25, 25:22, 15:8)
Drugi meč: Železničar – Vizura Vol Art 2:3(20:25, 25:22, 25:14, 19:25, 13:15)

(1) CRVENA ZVEZDA – (8) KOLUBARA 2:0
Prvi meč: Crvena zvezda – Kolubara 3:0 (25:23, 25:23, 25:18)
Drugi meč: Kolubara – Crvena zvezda 2:3 (19:25, 19:25, 25:19, 25:19, 9:15)

(4) JEDINSTVO  (Ue) – (5) TENT Obrenovac 2:1
Prvi meč: Jedinstvo – TENT 3:0 (25:19, 25:14, 27:25)
Drugi meč: TENT – Jedinstvo 3:0 (27:25, 25:19, 25:23)
Treći meč: Jedinstvo – TENT 3:0 (25:19, 25:22, 25:17)

POLUFINALE PLEJ-OFA (na tri pobede)

(1) CRVENA ZVEZDA – (4) JEDINSTVO UŽICE 3:0
Prvi meč: Crvena zvezda – Jedinstvo 3:2 (19:25, 25:11, 23:25, 25:21, 15:10)
Drugi meč:Crvena zvezda – Jedinstvo 3:0 (25:21, 25:12, 25:23)
Treći meč: Jedinstvo – Crvena zvezda 0:3 (16:25, 17:25, 12:25)

(2) NIS SPARTAK – (3) VIZURA VOL ART 3:2
Prvi meč: NIS Spartak – Vizura Vol Art 2:3 (25:9, 26:28, 25:21, 11:15).
Drugi meč: NIS Spartak – Vizura Vol Art 3:0 (25:21, 25:10, 25:15)
Treći meč: Vizura Vola Art – NIS Spartak 3:1 (25:17, 25:19, 20:25, 25:19)
Četvrti meč: Vizura Vola Art – NIS Spartak 1:3 (15:25, 22:25, 25:23, 21:25)
Peti meč: NIS Spartak – Vizura Vol Art 3:0 (26:24, 26:24, 25:16)

FINALE PLEJ-OFA (na tri pobede)

(1) CRVENA ZVEZDA – (2) NIS SPARTAK 2:2
Prvi meč, 18.04.: Crvena zvezda – NIS Spartak 3:1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:16)
Drugi meč 20.04.:Crvena zvezda – NIS Spartak 1:3 (25:21, 22:25, 18:25, 19:25)
Treći meč 22.04.: NIS Spartak – Crvena zvezda 3:2 (27:25, 17:25, 18:25, 25:22, 17:15)
Četvrti meč 24.04.: NIS Spartak – Crvena zvezda 0:3 (24:26, 29:31, 22:25)
Peti meč 26.04.: Crvena zvezda – NIS Spartak 3:1 (19:25, 25:14, 25:20, 25:14)

Linkovi

image
image
image
image
image

Brojač

get web tracker

ODBOJKAŠKI KLUB NAJBOLJI

1972.1997. 2002. 2003. 2004. 2008. 2011. 2012.

Mediji