Superliga muškarci

Sezona 2010/2011

TABELA

Pl. Ekipa ΣU U+ U- S+:S- P+:P- ΣB
1. Partizan Termoelektro 18 15 3 49:17 1576:1379 45
2. Vojvodina NS seme 18 15 3 47:17 1550:1343 44
3. Crvena Zvezda 18 13 5 45:21 1547:1356 40
4. Radnički Credy banka 18 11 7 38:26 1449:1374 35
5. Ribnica 18 9 9 34:34 1531:1552 27
6. Mladi Radnik 18 10 8 37:38 1620:1653 26
7. Spartak Ljig 18 7 11 31:44 1606:1668 20
8. Jedinstvo 18 5 13 24:43 1429:1555 16
9. Železničar 18 3 15 22:49 1472:1665 10
10. Smederevo 18 2 16 12:50 1232:1467 7

Finale plej-ofa

Prvi meč: Partizan Termoelektro – Vojvodina NS Seme 3:1 (25:17, 24:26, 25:15, 25:21)
Drugi meč
: Partizan Termoelektro – Vojvodina NS Seme 3:1 (25:19, 21:25, 30:28, 25:19)
Treći meč
: Vojvodina NS Seme – Partizan Termoelektro 0:3

Polufinale plej-ofa

Prvi meč

Vojvodina NS Seme – Crvena zvezda 3:2 (21:25, 25:22, 15:25, 25:22, 15:13)
Partizan Termoelektro
– Radnički Kredi banka 3:1 (25:23, 34:36, 25:17, 25:17)

Drugi meč

Vojvodina NS Seme – Crvena zvezda 3:2 (25:17, 14:25, 25:18, 18:25, 16:14)
Partizan Termoelektro
– Radnički Kredi banka 3:0 (25:14, 25:20, 25:20)

Treći meč

Crvena zvezda – Vojvodina NS Seme 2:3 (27:29, 25:23, 25:22, 24:26, 12:15)
Radnički Kredi banka
– Partizan Termoelektro 3:0 (27:25, 25:18, 25:17)

Četvrti meč

Radnički Kredi banka – Partizan Termoelektro 0:3 (19:25, 23:25, 17:25)

Četvrtfinale plej-ofa

Prvi meč: Crvena zvezda – Mladi radnik 3:0 (28:26, 25:20, 25:14)
Drugi meča: Mladi radnik – Crvena zvezda 0:3 (19:25, 20:25, 18:25)

Prvi meč: Vojvodina NS Seme – Spartak (LJ) 3:0 (25:15, 25:23, 25:21)
Drugi meč
: Spartak (Lj) – Vojvodina NS Seme 1:3 (25:18, 22:25, 22:25, 19:25)

Prvi meč: Partizan Termoelektro – Jedinstvo (SP) 3:1 (29:27, 25:19, 23:25, 25:18)
Drugi meč
: Jedinstvo (SP) – Partizan Termoelektro 0:3 (20:25, 17:25, 20:25)

Prvi meč: Radnički Kredi banka – Ribnica 3:1 (20:25, 25:21, 25:18, 25:20)
Drugi meč
: Ribnica – Radnički Kredit banka 2:3 (23:25, 25:15, 18:25, 25:11, 14:16).

XVIII kolo

17.03.2011. Smederevo – Mladi Radnik 1:3 (14:25, 18:25, 25:15, 22:25)
17.03.2011. Vojvodina NS seme – Radnički Credy banka 3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:23)
17.03.2011. Partizan Termoelektro – Železničar 3:2 (21:25, 27:25, 25:23, 21:25, 17:15)
18.03.2011. Crvena Zvezda – Jedinstvo 3:1 (27:25, 29:27, 23:25, 25:23)

19.03.2011. Spartak Ljig – Ribnica 3:1(25:22, 33:35, 25:20, 25:23)

XVII kolo

10.03.2011. Jedinstvo – Spartak Ljig 1:3 (20:25, 25:22, 25:27, 17:25)
11.03.2011. Ribnica – Smederevo 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
11.03.2011. Radnički Credy banka – Partizan 3:1 (25:19, 22:25, 29:27, 25:21)
12.03.2011. Mladi Radnik – NIS Vojvodina 1:3 (29:27, 22:25, 15:25, 22:25)
12.03.2011. Železničar – Crvena Zvezda 0:3 (15:25, 13:25, 21:25)

XVI kolo

03.03.2011. NIS Vojvodina – Ribnica 3:1 (25:20, 25:16, 21:25, 25:20)
04.03.2011. Crvena Zvezda – Spartak Ljig 2:3 (25:23, 23:25, 25:14, 23:25, 12:15)

04.03.2011. Partizan – Mladi Radnik 3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 25:20)
05.03.2011. Smederevo – Jedinstvo 0:3 (22:25, 21:25, 22:25)
05.03.2011. Železničar – Radnički Credy banka 1:3 (19:25, 15:25, 25:14, 19:25)

XV kolo

18.02.2011 Radnički Credy banka – Crvena zvezda 2:3 (25:21, 22:25, 25:21, 22:25, 13:15)
18.02.2011. Ribnica – Partizan 0:3 (22:25, 21:25, 14:25)
19.02.2011. Mladi Radnik – Železničar 3:1 (24:26, 25:21, 25:23, 25:21)
19.02.2011 Jedinstvo – NIS Vojvodina 0:3 (22:25, 21:25, 14:25)
19.02.2011 Spartak Ljig – Smederevo 3:1 (17:25, 25:19, 25:18, 25:17)

XIV kolo

09.02.2011. NIS Vojvodina – Spartak Ljig 3:0 (25:20, 25:21, 25:18)
10.02.2011. Radnički Credy banka – Mladi Radnik 2:3 (20:25, 25:19, 20:25, 25:21, 9:15)
11.02.2011. Partizan – Jedisnstvo 3:0 (25:14, 25:16, 25:22)
12.02.2011 Želeničar – Ribnica 1:3 (18:25, 18:25, 25:21, 23:25)
13.02.2011 Crvena zvezda – Smederevo 3:0 (25:16, 25:16, 25:12)

XIII kolo

03.02.2011. Mladi Radnik – Crvena Zvezda 3:2 (19:25, 25:22, 22:25, 26:24, 15:10)
04.02.2011. Ribnica – Radnički Credy banka 3:0 (25:22, 25:20, 25:21)
05.02.2011. Jedinstvo – Železničar 1:3 (24:26, 24:26, 25:19, 23:25)
05.02.2011. Spartak Ljig – Partizan 0:3 (18:25, 20:25, 17:25)
05.02.2011. Smederevo – NIS Vojvodina 0:3 (17:25, 19:25, 18:25)

XII kolo

27.01.2011. Crvena Zvezda – NIS Vojvodina 3:1 (16:25, 28:26, 27:25, 25:23)
29.01.2011. Železničar – Spartak Ljig 3:2 (13:25, 25:18, 25:21, 18:25, 15:11)
29.01.2011. Radnički Credy banka – Jedinstvo 3:0 (25:20, 25:18, 25:17)
29.01.2011. Mladi Radnik – Ribnica 3:2 (20:25, 25:18, 28:30, 25:21, 15:10)
30.01.2011. Partizan – Smederevo 3:0 (25:14, 25:17, 25:17)

XI kolo

20.01.2011. NIS Vojvodina – Partizan 3:1 (19:25, 25:18, 25:19, 25:20)
22.01.2011. Jedinstvo – Mladi Radnik 2:3 (25:21, 25:16, 20:25, 23:25, 10:15)
22.01.2011. Spartak Ljig – Radnički Credy banka 0:3 (23:25, 20:25, 21:25)
22.01.2011. Smederevo – Železničar 3:1 (25:23, 25:20, 24:26, 25:20)
24.01.2011. Ribnica – Crvena Zvezda 0:3 (18:25, 25:27, 15:25)

X kolo

13.01.2011. Crvena Zvezda – Partizan 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)
14.01.2011. Ribnica – Jedinstvo 1:3 (21:25, 25:19, 21:25, 22:25)
15.01.2011. Železničar – NIS Vojvodina 1:3 (25:22, 16:25, 23:25, 18:25)
15.01.2011. Radnički Credy banka – Smederevo 3:0 (25:22, 25:22, 25:19)
15.01.2011. Mladi Radnik – Spartak Ljig 3:2 (28:26, 20:25, 25:27, 25:16, 15:10)

IX kolo

18.12.2010. Jedinstvo – Crvena Zvezda 1:3 (25:21, 14:25, 21:25, 20:25)
18.12.2010. Ribnica – Spartak Ljig 3:1 (25:18, 31:29, 23:25, 25:17)
18.12.2010. Mladi Radnik – Smederevo 3:0 (26:24, 25:17, 25:19)
18.12.2010. Radnički Credy banka – NIS Vojvodina 0:3 (15:25, 20:25, 17:25)
18.12.2010. Železničar – Partizan 1:3 (26:24, 17:25, 19:25, 20:25)

VIII kolo

10.12.2010. Crvena Zvezda – Železničar 3:0 (25:15, 25:13, 25:22)
10.12.2010. NIS Vojvodina – Mladi Radnik 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)
11.12.2010. Partizan – Radnički Credy banka 3:0 (25:22, 25:16, 25:21)
11.12.2010. Smederevo – Ribnica 1:3 (25:18, 24:26, 22:25, 20:25)
11.12.2010. Spartak Ljig – Jedinstvo 2:3 (25:18, 22:25, 17:25, 25:13, 11:15)

VII kolo

03.12.2010. Ribnica – NIS Vojvodina 3:1 (23:25, 25:22, 25:21, 25:22)
03.12.2010. Radnički Credy banka – Železničar 3:0 (25:13, 25:21, 25:21)
04.12.2010. Spartak Ljig – Crvena Zvezda 1:3 (25:21, 24:26, 17:25, 18:25)

04.12.2010. Jedinstvo – Smederevo 1:3 (19:25, 25:19, 20:25, 15:25)
04.12.2010. Mladi Radnik – Partizan 1:3 (16:25, 25:16, 24:26, 21:25)

VI kolo

25.11.2010. Smederevo – Spartak Ljig 2:3 (17:25, 25:19, 20:25, 25:22, 9:15)
27.11.2010. NIS Vojvodina – Jedinstvo 3:0 (25:14, 25:20, 25:23)
27.11.2010. Železničar – Mladi Radnik 1:3 (20:25, 18:25, 25:20, 23:25)
28.11.2010. Partizan – Ribnica 3:1 (20:25, 25:18, 30:28, 25:19)
28.11.2010. Crvena Zvezda – Radnički Credy banka 3:0 (25:23  25:12  25:16)

V kolo

19.11.2010. Ribnica – Železničar 3:1 (17:25, 25:17, 25:16, 25:20)
20.11.2010. Spartak Ljig – NIS Vojvodina 0:3 (24:26, 30:32, 21:25)
20.11.2010. Jedinstvo – Partizan 0:3 (16:25, 24:26, 15:25)
20.11.2010. Mladi Radnik – Radnički Credy banka 1:3 (17:25, 26:24, 21:25, 19:25)
21.11.2010. Smederevo – Crvena Zvezda 0:3 (22:25, 13:25, 21:25)

IV kolo

11.11.2010. Radnički Credy banka – Ribnica 3:1 (20:25, 26:24, 25:15, 25:23)
12.11.2010. Crvena Zvezda – Mladi Radnik 1:3 (
19:25, 21:25, 25:12, 19:25)
12.11.2010. Partizan – Spartak Ljig 3:1 (27:25, 22:25, 25:22, 25:13)
12.11.2010. NIS Vojvodina – Smederevo 3:0 (25:14, 25:15, 25:16)
13.11.2010. Železničar – Jedinstvo 0:3 (25:27, 20:25, 23:25)

III kolo

04.11.2010. NIS Vojvodina – Crvena Zvezda 0:3 (19:25, 19:25, 18:25)
05.11.2010. Ribnica – Mladi Radnik 3:0 (25:21, 25:14, 25:14)
06.11.2010. Smederevo – Partizan 0:3 (20:25, 19:25, 18:25)
06.11.2010. Spartak Ljig – Železničar 3:2 (17:25, 20:25, 25:14, 25:19, 15:13)
06.11.2010. Jedinstvo – Radnički Credy banka 0:3 (22:25, 23:25, 19:25)

II kolo

28.10.2010. Partizan – NIS Vojvodina 2:3 (24:26, 25:23, 19:25, 25:22, 10:15)
29.10.2010. Crvena Zvezda – Ribnica 3:0 (25:10, 25:20, 25:21)

29.10.2010. Radnički Credy banka – Spartak Ljig 3:1 (25:20, 21:25, 25:17, 25:14)
30.10.2010. Mladi Radnik – Jedinstvo 1:3 (20:25, 21:25, 25:16, 20:25)
30.10.2010. Železničar – Smederevo 3:1 (25:20, 25:22, 16:25, 25:22)

I kolo

21.10.2010. Partizan – Crvena Zvezda 3:1 (25:22, 25:18, 25:27, 25:21)
22.10.2010. NIS Vojvodina – Železničar 3:1 (25:21, 22:25, 27:25, 25:17)
22.10.2010. Spartak Ljig – Mladi Radnik 3:2 (25:20, 25:12, 17:25, 24:26, 15:10)
23.10.2010. Smederevo – Radnički Credy banka 0:3 (15:25, 23:25, 9:25)
23.10.2010. Jedinstvo – Ribnica 2:3 (25:18, 25:27, 20:25, 25:20, 13:15)

Linkovi

image
image
image
image
image

Brojač

get web tracker

ODBOJKAŠKI KLUB NAJBOLJI

1972.1997. 2002. 2003. 2004. 2008. 2011. 2012.

Mediji