Superliga muškarci

Sezona 2011/2012

Pl. Ekipa ΣU U+ U- S+:S- P+:P- ΣB
1. Crvena Zvezda 18 17 1 53:18 1676:1407 48
2. Radnički 18 13 5 47:25 1673:1546 40
3. Vojvodina NS seme 18 13 5 46:26 1668:1532 40
4. Mladi Radnik 18 10 8 38:33 1581:1581 31
5. Partizan Termoelektro 18 10 8 38:34 1623:1586 26
6. Ribnica 18 6 12 29:41 1476:1576 19
7. Spartak Ljig 18 6 12 25:42 1437:1555 17
8. Železničar 18 6 12 24:43 1438:1579 17
9. Klek Srbijašume 18 5 13 23:44 1444:1567 16
10. Jedinstvo 18 4 14 27:44 1516:1603 16

XVIII kolo
01.03.2012 Vojvodina NS seme – Ribnica 3:2 (19:25, 22:25, 25:19, 25:19, 15:9)
02.03.2012 Radnički – Mladi radnik 3:0 (31:29, 25:19, 25:17)
03.03. 2012 Partizan TE – Klek Srbijašume 1:3 (32:30, 18:25, 23:25, 14:25)
03.03.2012 Jedinstvo – Spartak LJig 3:1 (25:18, 25:23, 23:25, 25:23)
04.03.2012 Železničar – Crvena zvezda 0:3 (20:25,19:25, 12:25 )

XVII kolo
17.02.2012 Ribnica – Partizan Termoelektro 3:1 (22:25, 25:20, 25:15, 25:18)
17.02.2012 Crvena zvezda – Vojvodina NS seme 3:1 (25:23, 21:25, 25:20, 25:17)
18.02.2012 Mladi radnik – Železničar 2:3 (21:25, 25:21, 25:23, 19:25, 7:15)
18.02.2012 Klek Srbijašume – Jedinstvo (SP) 3:2 (25:19, 21:25, 21:25, 25:23, 21:19)
23.02.2012 Spartak (LJ) – Radnički 1:3 (25:22, 22:25, 23:25, 20:25)

XVI kolo
09.02.2012. Vojvodina NS Seme – Mladi radnik 3:1 (25:22, 20:25, 25:20, 27:25)
10.02.2012. Ribnica – Crvena zvezda 2:3 (23:25, 28:26, 18:25, 25:22, 14:16)
10.02.2012. Radnički – Klek Srbijašume 3:2 (25:18, 25:20, 15:25, 26:28, 15:6)
10.02.2012. Partizan Termoelektor – Jedinstvo 3:1 (25:20, 26:24, 25:27, 25:23)
12.02.2012. Železničar – Spartak Ljig 3:0 (25:21, 25:23, 30:28)

XV kolo
02.02.2012. Crvena Zvezda – Partizan Termoelektro 3:1 (25:20, 25:18, 22:25, 25:19)
04.02.2012. Mladi Radnik – Ribnica 3:0 (25:21, 25:17, 25:18)
04.02.2012. Spartak Ljig – Vojvodina NS seme 0:3 (13:25, 21:25, 18:25)
04.02.2012. Klek Srbijašume – Železničar 0:3 (21:25, 23:25, 24:26)
05.02.2012. Jedinstvo – Radnički 0:3 (21:25, 18:25, 22:25)

XIV kolo
27.01.2012 Vojvodina NS Seme – Klek Srbijašume 3:1 (25:14, 23:25, 25:21, 26:24)
27.01.2012 Ribnica – Spartak LJig 3:0 (25:22, 25:18, 27:25)
28.01.2012 Železničar – Jedinstvo SP 3:2 (25:18, 19:25, 17:25, 25:21, 18:16)
29.01.2012 Partizan TE – Radnički 3:2 (20:25, 27:29, 25:15, 25:14, 20:18)
29.01.2012 Crvena zvezda – Mladi radnik 3:2 (22:25, 25:21, 25:20, 24:26, 15:6)

XIII kolo
20.01.2012. Radnički – Železničar 2:3 (22:25, 17:25, 25:19, 31:29, 12:15)
21.01.2012. Mladi Radnik – Partizan Termoelektro 0:3 (22:25, 25:27, 17:25)
21.01.2012. Spartak Ljig – Crvena zvezda 0:3 (16:25, 11:25, 11:25)
21.01.2012. Klek Srbijašume – Ribnica 3:1 (25:17, 25:27, 25:22, 25:18)
21.01.2012. Jedinstvo – Vojvodina NS seme 1:3 (16:25, 12:25, 26:16, 22:25)

XII kolo
12.01.2012 Vojvodina NS Seme – Radnički 3:1 (25:21, 22:25, 26:24, 25:19)
13.01.2012 Ribnica – Jedinstvo 3:1 (25:18, 20:25, 25:15, 25:17)
14.01.2012 Partizan Termoelektro – Železničar 1:3 (25:15, 27:29, 20:25, 23:25)
14.01.2012 Mladi radnik – Spartak LJig 3:1 (25:19, 23:25, 25:18, 25:22)
15.01.2012 Crvena zvezda – Klek Srbijašume 3:0 (25:21, 25:18, 25:15)

XI kolo
16. 12. 2011 Radnički – Ribnica 3:1 (25:16, 17:25, 25:19, 25:23)
17.12.2011 Železničar – Vojvodina NS seme 1:3 (22:25, 25:19, 20:25, 23:25)
17.12.2011 Klek Srbijašume – Mladi radnik 1:3 (19:25, 25:18, 17:25, 23:25)
17.12.2011 Spartak – Partizan Termoelektro 3:1 (25:20, 25:21, 18:25, 25:16)
17.12.2011 Jedinstvo SP – Crvena zvezda 1:3 (23:25, 25:21, 27:29, 18:25)

X kolo
09.12.2011. Ribnica – Železničar 3:2 (25:22, 19:25, 25:21, 16:25, 15:10)
10.12.2011. Mladi Radnik – Jedinstvo 3:0 (25:21, 25:19, 25:23)
10.12.2011. Spartak Ljig – Klek Srbijašume 3:0 (25:17, 25:18, 25:22)
11.12.2011. Partizan Termoelektro – Vojvodina NS seme 3:2 (26:24, 25:21, 22:25, 25:27, 15:8)
11.12.2011. Crvena Zvezda – Radnički 2:3 (25:21, 25:23, 17:25, 23:25, 13:15)

IX kolo
01.12.2011. Mladi Radnik – Radnički 1:3 (31:29, 20:25, 17:25, 18:25)
02.12.2011. Ribnica – Vojvodina NS seme 1:3 (25:21, 19:25, 20:25, 21:25)
03.12.2011. Klek Srbijašume – Partizan Termoelektro 0:3 (21:25, 17:25, 22:25)
03.12.2011. Spartak Ljig – Jedinstvo 3:2 (25:17, 22:25, 22:25, 25:22, 15:12)
25.01.2012. Crvena Zvezda – Železničar 3:0 (25:21, 25:16, 25:14)

VIII kolo
28.12.2011. Partizan Termoelektro – Ribnica 3:1 (25:18, 25:22, 19:25, 26:24)
29.12.2011. Vojvodina NS seme – Crvena Zvezda 1:3 (25:17, 22:25, 24:26, 22:25)
27.11.2011. Železničar – Mladi Radnik 2:3 (18:25, 39:37, 20:25, 25:22, 19:21)
25.11.2011. Radnički – Spartak Ljig 3:0 (25:18, 25:22, 25:19)
24.11.2011. Jedinstvo – Klek Srbijašume 3:0 (25:18, 25:20, 25:18)

VII kolo
17.11.2011. Spartak Ljig – Železničar 3:0 (25:23, 25:22, 25:22)
04.01.2012. Jedinstvo – Partizan Termoelektro 2:3 (25:20, 25:23, 19:25, 17:25, 12:15)
19.11.2011. Klek Srbijašume – Radnički 0:3 (16:25, 21:25, 23:25)
19.11.2011. Mladi Radnik – Vojvodina NS seme 3:2 (12:25, 25:20, 19:25, 25:14, 15:13)
05.01.2012. Crvena Zvezda – Ribnica 3:0 (25:14, 25:16, 25:20)

VI kolo
08.11.2011. Partizan Termoelektro – Crvena Zvezda 1:3 (25:14, 21:25, 18:25, 16:25)
10.11.2011. Ribnica – Mladi Radnik 0:3 (18:25, 20:25, 17:25)
11.11.2011. Vojvodina NS seme – Spartak (Lj) 3:1 (21:25, 25:21, 25:17, 25:17)
11.11.2011. Železničar – Klek Srbijašume 0:3 (19:25, 23:25, 27:29)
12.11.2011. Radnički – Jedinstvo 3:1 (22:25, 25:16, 25:17, 25:18)

V kolo
04.11.2011. Radnički – Partizan Termoelektro 3:1 (19:25, 25:23, 25:22, 25:16)
05.11.2011. Jedinstvo – Železničar 3:0 (25:14, 25:18, 25:16)
05.11.2011. Klek Srbijašume -VojvodinaNSseme 3:1 (25:20, 17:25, 25:22, 25:17)
05.11.2011. Spartak Ljig – Ribnica 3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:18)
05.11.2011. Mladi Radnik – Crvena Zvezda 2:3  (25:23, 22:25, 25:21, 18:25, 13:15)

IV kolo
28.10.2011. Partizan Termoelektro – Mladi Radnik 3:0 (25:22, 25:14, 25:18)
28.10.2011. Ribnica – Klek Srbijašume 3:0 (25:21, 25:14, 25:23)
27.10.2011. Vojvodina NS seme – Jedinstvo 3:0 (25:23, 25:19, 25:23)
29.10.2011. Crvena Zvezda – Spartak Ljig 3:0 (25:15, 25:19, 25:22)
30.10.2011. Železničar – Radnički 0:3 (22:25, 19:25, 26:28)

III kolo
20.10.2011. Radnički – Vojvodina NS seme 1:3 (16:25, 25:23, 19:25, 23:25)
22.10.2011. Železničar – Partizan Termoelektro 0:3 (15:25, 17:25, 21:25)
22.10.2011. Jedinstvo – Ribnica 3:1 (25:17, 25:21, 18:25, 25:16)
22.10.2011. Spartak Ljig – Mladi Radnik 1:3 (25:20, 20:25, 21:25, 18:25)
23.10.2011. Klek Srbijašume – Crvena Zvezda 1:3 (25:23, 15:25, 17:25, 19:25)

II kolo
13.10.2010. Mladi Radnik – Klek Srbijašume 3:1 (17:25, 25:16, 27:25, 25:18)
14.10.2010. Partizan – Spartak Ljig 3:2 (22.25, 25:20, 22:25, 25:22, 15:10)
14.10.2010. Crvena Zvezda – Jedinstvo (SP) 3:1 (24:26, 25:15, 25:11, 25:18)
14.10.2010. Ribnica – Radnički 1:3 (12:25, 15:25, 25:23, 16:25)
14.10.2010. Vojvodina NS Seme – Železničar 3:0 (25:15, 25:17, 32:30)

I kolo
06.10.2010. NIS Vojvodina – Partizan Termoelektro 3:1 (25:23, 22:25, 25:18, 25:22)
07.10.2010. Radnički – Crvena Zvezda 2:3 (21:25, 33:31, 25:21, 22:25, 9:15)
08.10.2010. Jedinstvo – Mladi radnik 1:3 (21:25, 21:25, 25:14, 21:25)
08.10.2010. Klek Srbijašume – Spartak Ljig 2:3 (25:22, 24:26, 25:19, 32:34, 11:15)
09.10.2010. Železničar – Ribnica 1:3 (20:25, 16:25, 25:22, 19:25)

ČETVRTFINALE PLAY-OFFA (na dve pobede)

09.03.2012 Crvena zvezda – Železničar 3:0 (25:21, 25:16, 25:12)
11.03.2012 Železničar – Crvena zvezda 0:3 (17:25, 10:25, 15:25)

08.03.2012 Radnički – Spartak 3:0 (25:23, 25:21, 25:15)
11.03.2012 Spartak – Radnički 0:3 (19:25, 18:25, 23:25)

08.03.2012 Vojvodina NS seme – Ribnica 3:1 (25:23, 23:25, 25:22, 25:20)
11.03.2012 Ribnica – Vojvodina NS seme 1:3 (20:25, 25:23, 26:28, 19:25)

08.03.2012 Mladi radnik – Partizan Termoelektro 3:2 (25:19, 23:25, 25:23, 17:25, 15:13)
11.03.2012 Partizan Termo. – Mladi radnik 3:0 (25:21, 25:19, 25:20)
15.03.2012 Mladi radnik – Partizan Termoelektro 0:3 (21:25, 23:25, 23:25)

POLUFINALE PLAY-OFFA (na tri pobede)

18.03.2012 Crvena zvezda – Partizan Termoelektro 2:3 (24:26, 25:16, 26:24, 23:25, 14:16)
22.03.2012 Crvena zvezda – Partizan Termoelektro 2:3 (25:17, 27:29, 23:25, 25:17, 9:15)
26.03.2012 Partizan Termoelektro – Crvena zvezda 2:3 (20:25, 25:21, 11:25, 25:21, 14:16)
29.03.2012 Partizan Termoelektro – Crvena zvezda 0:3 (18:25, 21:25, 25:27)
02.04.2012 Crvena zvezda – Partizan Termoelektro 3:1 (25:20, 21:25, 25:21, 25:21)

18.03.2012 Radnički – Vojvodina NS seme 3:2 (25:21, 18:25, 20:25, 25:22, 15:12)
22.03.2012 Radnički – Vojvodina NS seme 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 21:25)
25.03.2012 Vojvodina NS seme – Radnički 2:3 (25:16, 23:25, 25:27, 25:23, 11:15)
29.03.2012 Vojvodina NS seme – Radnički 3:2 (15:25, 25:22, 19:25, 27:25, 15:12)
01.04.2012 Radnički – Vojvodina NS seme 2:3 (25:22, 25:18, 24:26, 23:25, 14:16)

FINALE PLAY-OFFA (na tri pobede)

05.04.2012 Crvena zvezda – Vojvodina NS Seme 3:0 (30:28, 25:22, 25:20)
08.04.2012 Crvena zvezda – Vojvodina NS Seme 3:1 (25:19, 24:26, 25:17, 25:20)
12.04.2012 Vojvodina NS Seme – Crvena zvezda 1:3 (11:25, 18:25, 21:25)

CRVENA ZVEZDA ŠAMPION!!!

Linkovi

image
image
image
image
image

Brojač

get web tracker

ODBOJKAŠKI KLUB NAJBOLJI

1972.1997. 2002. 2003. 2004. 2008. 2011. 2012.

Mediji