Superliga žene

Sezona 2011/2012

Pl. Ekipa ΣU U+ U- S+:S- P+:P- ΣB
1. Crvena Zvezda 18 16 2 51:11 1480:1120 49
2. NIS Spartak 18 15 3 49:19 1554:1318 44
3. TENT 18 12 6 41:23 1455:1320 36
4. Vizura 18 10 8 38:32 1585:1478 32
5. Kolubara 18 8 10 33:32 1398:1414 27
6. Varadin-BMG 18 9 9 31:34 1437:1413 25
7. Jedinstvo 18 8 10 33:37 1467:1542 23
8. Dinamo Azotara 18 6 12 27:45 1494:1643 17
9. Radnički Beograd 18 5 13 22:48 1412:1588 12
10. Vojvodina 18 1 17 8:52 1021:1467 5

XVIII kolo
03.03.2012 Dinamo Azotara – Crvena zvezda 1:3 (25:23, 16:25, 21:25, 13:25)
03.03.2012 Vojvodina – Vizura 0:3 (21:25, 19:25, 14:25)
03.03.2012 Varadin BMG – NIS Spartak 0:3 (19:25, 18:25, 19:25)
03.03.2012 TENT – Jedinstvo Ue 3:0 (25:15, 25:17, 25:13)
03.03.2012 Radnički Beograd – Kolubara 0:3 (24:26, 23:25, 23:25)

XVII kolo
24.02.2012. Crvena zvezda – Varadin BMG 3:0 (25:22, 25:20, 25:19)
24.02.2012. NIS Spartak – Vojvodina 3:0 (25:12, 25:20, 25:14)
25.02.2012. Kolubara – Dinamo Azotara 3:0 (25:21, 25:21, 25:16)
25.02.2012. Jedinstvo (Ue) – Radnički 3:1 (29:27, 23:25, 25:17, 25:19)
25.02.2012. Vizura – TENT 2:3 (25:19, 25:27, 25:15, 24:26, 15:17)

XVI kolo
10.02.2012 Crvena zvezda – Kolubara 3:0 (25:18, 25:23, 25:20)
11.02.2012 TENT – NIS Spartak 0:3 (19:25, 17:25, 18:25)
11.02.2012 Radnički – Vizura 1:3 (20:25, 25:21, 13:25, 27:29)
11.02.2012 Dinamo Azotara – Jedinstvo 0:3 (16:25, 22:25, 22:25)
11.02.2012 Varadin BMG – Vojvodina 3:0 (26:24, 25:10, 25:20)

XV kolo
03.02.2012 NIS Spartak – Radnički Bgd 2:3 (25:10, 15:25, 23:25, 25:18, 10:15)
04.02.2012 Kolubara – Varadin BMG 2:3 (21:25, 25:22, 12:25, 26:24, 10:15)
04.02.2012 Vizura – Dinamo Azotara 3:0 (25:21, 25:17, 25:20)
04.02.2012 Jedinstvo – Crvena zvezda 1:3 (17:25, 22:25, 25:16, 21:25)
04.02.2012 Vojvodina – TENT 0:3 (14:25, 16:25, 19:25)

XIV kolo
28.01.2012 Dinamo Azotara – NIS Spartak 0:3 (18:25, 23:25, 22:25)
28.01.2012 Kolubara – Jedinstvo Ue 2:3 (22:25, 20:25, 25:23, 25:19, 11:15)
28.01.2012 Varadin BMG – TENT 1:3 (22:25, 25:22, 23:25, 17:25)
28.01.2012 Radnički – Vojvodina 3:1 (23:25, 25:14, 25:20, 28:26)
29.01.2012 Crvena zvezda – Vizura 3:0 (25:13, 25:19, 25:21)

XIII kolo
20.01.2012 Jedinstvo – Varadin BMG 3:0 (25:15, 25:18, 25:19)
20.01.2012 NIS Spartak – Crvena zvezda 0:3 (23:25, 17:25, 15:25)
21.01.2012 Vizura – Kolubara 3:1 (25:18, 15:25, 25:20, 25:10)
21.01.2012 Vojvodina – Dinamo Azotara 2:3 (25:23, 19:25, 26:24, 16:25, 6:15)
01.02.2012 TENT – Radnički 3:0 (25:23, 25:15, 25:17)

XII kolo
14.01.2012 Dinamo Azotara – TENT 3:1 (25:20, 25:19, 19:25, 25:23)
14.01.2012 Jedinstvo (U) – Vizura 1:3 (19:25, 25:17, 16:25, 23:25)
14.012012 Varadin BMG – Radnički Beograd 3:1 (25:21, 25:19, 17:25, 25:18)
15.01.2012 Crvena zvezda – Vojvodina (25:9, 25:10, 25:18)
15.01.2012 Kolubara – NIS Spartak 0:3 (21:25, 19:25, 15:25)

XI kolo
15.12.2011 Vojvodina – Kolubara 0:3 (16:25, 20:25, 19:25)
16.12. 2011 NIS Spartak – Jedinstvo (Ue) 3:1 (25:17, 23:25, 25:23, 25:17)
17.12.2011 Vizura – Varadin BMG 0:3 (24:26, 22:25, 20:25)
17.12.2011 TENT – Crvena zvezda 1:3 (24:26, 13:25, 25:21, 23:25)
17.12.2011 Radnički – Dinamo Azotara 2:3 (17:25, 22:25, 25:23, 25:18, 12:15).

X kolo
10.12.2011. Varadin-BMG – Dinamo Azotara 1:3 (22:25, 20:25, 25:20, 21:25)
10.12.2011. Kolubara – TENT 0:3 (28:30, 15:25, 21:25)
10.12.2011. Jedinstvo – Vojvodina 3:0 (25:11, 25:14, 25:23)
10.12.2011. Vizura – NIS Spartak 3:2 (25:19, 25:18, 23:25, 10:25, 15:8)
11.12.2011. Crvena Zvezda – Radnički Beograd 3:0 (25:17, 25:8, 25:20)

IX kolo
02.12.2011. NIS Spartak – Varadin BMG 3:0 (25:15, 25:18, 25:20)
03.12.2011. Crvena Zvezda – Dinamo Azotara 2:3 (25:14, 22:25, 25:17, 15:25, 11:15)
03.12.2011. Vizura – Vojvodina 3:0 (25:16, 25:11, 25:12)
03.12.2011. Jedinstvo – TENT 0:3 (18:25, 22.25, 18:25)
04.12.2011. Kolubara – Radnički Beograd 3:0 (25:19, 25:19, 25:23)

VIII kolo
26.11.2011. Varadin-BMG – Crvena Zvezda 0:3 (14:25, 18:25, 20:25)
26.11.2011. Dinamo Azotara – Kolubara 1:3 (12:25, 13:25, 25.20, 18:25)
26.11.2011. Radnički Beograd – Jedinstvo 3:2 (25:19, 25:23, 22:25, 21:25, 15:13)
26.11.2011. TENT – Vizura 3:1 (25:27, 25:18, 25:21, 25:19)
26.11.2011. Vojvodina – NIS Spartak 0:3 (21:25, 9:25, 11:25 )

VII kolo
18.11.2011. Jedinstvo – Dinamo Azotara 3:2 (23:25, 25:21, 20:25, 30:28, 18:16)
18.11.2011. NIS Spartak – TENT 3:2 (18:25, 21:25, 25:15, 25:23, 15:13)
19.11.2011. Vojvodina – Varadin-BMG 0:3 (16:25, 19:25, 13:25)
19.11.2011. Vizura – Radnički Beograd 3:1 (21:25, 25:12, 25:16, 25:21)
25.01.2012. Kolubara – Crvena Zvezda  0:3 (15:25, 18:25, 16:25)

VI kolo
12.11.2011. Varadin-BMG – Kolubara 3:2 (25:17, 25:14, 20:25, 21:25, 15:13)
04.01.2012. Crvena Zvezda – Jedinstvo 3:0 (25:13, 25:10, 25:13)
12.11.2011. Dinamo Azotara – Vizura 3:1 (15:25, 25:20, 25:21, 28:26)
12.11.2011. Radnički Beograd – NIS Spartak 0:3 (18:25, 23:25, 17:25)
12.11.2011. TENT – Vojvodina 3:0 (25:16, 25:18, 25:11)

V kolo
04.11.2011. NIS Spartak – Dinamo Azotara 3:1 (25:27, 25:18, 25:23, 27:25)
05.11.2011. TENT – Varadin-BMG 3:1 (18:25, 25:17, 25:21, 25:16)
05.11.2011. Vojvodina – Radnički Beograd 2:3 (8:25, 23:25, 25:21, 25:21, 7:15)
05.11.2011. Jedinstvo – Kolubara 1:3 (25:19, 17:25, 22:25, 20:25)
28.12.2011 Vizura – Crvena Zvezda 0:3 (24:26, 22:25, 15:25)

IV kolo
29.10.2011 Varadin BMG – Jedinstvo 3:1 (25:18, 21:25, 25:18, 25:12)
29.10.2011 Kolubara – Vizura 1:3 (16:25, 20:25, 25:14, 18:25)
29.10.2011 Dinamo Azotara – Vojvodina 1:3 (25:27, 26:24, 21:25, 24:26)
29.10.2011 Radnički – TENT 0:3 (17:25, 22:25, 12:25)
23.11. 2011 Crvena zvezda – NIS Spartak 1:3 (25:19, 15:25, 15:25, 19:25)

III kolo
21.10.2011. NIS Spartak – Kolubara 3:1 (25:22, 25:20, 23:25, 25:20)
22.10.2011. Radnički Beograd – Varadin BMG 0:3 (12:25, 18:25, 20:25)
22.10.2011. TENT – Dinamo Azotara 3:0 (25:15, 25:12, 25:17)
22.10.2011. Vojvodina – Crvena Zvezda 0:3 (11:25, 13:25, 5:25)
22.10.2011. Vizura – Jedinstvo 2:3 (25:18,19:25,24:26,25:20,12:15)

II kolo
14.10.2011. Crvena Zvezda – TENT 3:1 (25:10, 24:26, 25:16, 25:14)
15.10.2011. Varadin-BMG – Vizura 1:3 (33:31, 18:25, 24:26, 32:34)
15.10.2011. Jedinstvo – NIS Spartak 2:3 (25:20, 12:25, 25:22, 19:25, 6:15)
15.10.2011. Kolubara – Vojvodina 3:0 (25:18, 25:23, 25:8)
15.10.2011. Dinamo Azotara – Radnički Beograd 2:3 (18:25, 25:21, 25:16, 15:25, 10:15)

I kolo
07.10.2011. NIS Spartak – Vizura 3:2 (25:22, 19:25, 25:21, 21:25, 15:10)
08.10.2011. Dinamo Azotara – Varadin BMG 1:3 (16:25, 25:20, 19:25, 15:25)
08.10.2011. Radnički – Crvena Zvezda 1:3 (25:22, 19:25, 22:25, 14:25)
08.10.2011. TENT – Kolubara 0:3 (23:25, 17:25, 23:25)
08.10.2011. Vojvodina – Jedinstvo 0:3 (20:25, 23:25, 17:25)

ČETVRTFINALE PLAY -OFFA (na dve pobede)

06.03.2012 Crvena zvezda – Dinamo 3:0 (25:21, 25:13, 25:14)
10.03.0212 Dinamo – Crvena zvezda 1:3 (25:18, 16:25, 17:25, 18:25)

07.03.2012 NIS Spartak – Jedinstvo (U) 3:0 (25:12, 25:15, 25:17)
10.03.0212 Jedinstvo – NIS Spartak 1:3 (27:25, 17:25, 23:25, 14:25)

07.03.2012 TENT – Varadin BMG 3:2 (18:25, 22:25, 25:11, 25:23, 15:13)
09.03.0212 Varadin BMG – TENT 3:2 (30:28, 15:25, 26:24, 28:30, 15:11)
14.03.2012 TENT – Varadin BMG 2:3 (25:20, 25:27, 27:25,23:25, 7:15 )

07.03.2012 Vizura – Kolubara 3:0 (26:24, 25:22, 25:10)
10.03.0212 Kolubara – Vizura 0:3 (20:25, 24:26, 21:25)

POLUFINALE PLAY-OFFA (na tri pobede)

18.03.2012 Crvena zvezda – Vizura 3:1 (22:25, 25:8, 25:15, 25:18)
21.03.2012 Crvena zvezda – Vizura 3:0 (25:16, 25:20, 25:20)
24.03.2012 Vizura – Crvena zvezda 1:3 (23:25, 24:26, 25:20, 20:25)

18.03.2012 NIS Spartak – Varadin BMG 3:1 (25:19, 25:20, 23:25, 25:20)
21.03.2012 NIS Spartak – Varadin BMG 3:1 (25:23, 25:12, 23:25, 25:18)
24.03.2012 Varadin BMG – NIS Spartak 2:3 (25:17, 21:25, 25:23, 23:25, 13:15)

FINALE PLAY-OFFA (na tri pobede)

04.04.2012 Crvena zvezda – NIS Spartak 3:2 (20:25, 25:22, 25:21, 23:25, 15:9)
07.04.2012 Crvena zvezda – NIS Spartak 3:1 (25:23, 20:25, 25:16, 26:24)
11.04.2012 NIS Spartak – Crvena zvezda 3:1 (26:24, 23:25, 25:21, 25:16)
14.04.2012 NIS Spartak – Crvena zvezda 2:3 (25:19, 27:25, 21:25, 24:26, 12:15)

CRVENA ZVEZDA  ŠAMPION!!!!!

Linkovi

image
image
image
image
image

Brojač

get web tracker

ODBOJKAŠKI KLUB NAJBOLJI

1972.1997. 2002. 2003. 2004. 2008. 2011. 2012.

Mediji