Mar 21, 2021

Vojvodina NS seme u polufinalu

U drugoj utakmici četvrtfinala Play-off-a za seniore Vojvodina ns seme je ostvarila pobedu nad Crvenom zvezdom 3:1  (14:25, 33:31, 20:25, 12:25) i time se plasirala u polufinale.

Crvena zvezda je, iako bez tri igrača iz prve šestorke, pružila znatno bolju partiju nego u prethodnoj utakmici odigranoj u Novom Sadu. Na poziciji tehničara je igrao Miloš Popović, na primačkim pozicijama Luka Tadić i Aleksandar Andonović, Stefan Fet i Danilo Ilić na mestu srednjih blokera, a Vanja Eremić je i ovoga puta bio libero.

Posle ubedljivo dobijenog prvog seta gostujući igrači su naišli na daleko veći otpor naših igrača. Imala je Crvena zvezda prvu set loptu na 24:21, ali posle mnogo uzbudljivih nadigravanja ovaj set osvaja na 33:21.

I naredni set je bio neizvestan do same završnice u kojoj je ekipa Vojvodine NS seme u svom najjačem sastavu uspela da prelomi rezultat u svoju korist. U istom ritmu gostujući tim nastavlja i sledeći set i osvaja ga bez pravog otpora naše ekipe .

Najefikasniji igrač utakmice je bio Lazar Dodić koji je za Crvenu zvezdu osvojio 25 poena, dok je Aleksandar Blagojević Vojvodini NS seme doneo 24 poena.

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA NS SEME   3:1  (14:25, 33:31, 20:25, 12:25)

Beograd, dvorana: USC Voždovac  Sudije: Đorđe Zelenović i Tomislav Popović

VOJVODINA NS SEME: Simić S. 9, Brborić (libero), Čubrilo L. 1, Bajandić L. 11,  Negić S. (libero), Mašulović N. 7, Buša B., Blagojević A. 24, Todorović V., Rudić A., Perić P. 15Nisu igrali:  Kovačević F., Bošnjak A., i Prišić V.     Trener: Slobodan Boškan

CRVENA ZVEZDA: Stanković D., Tadić L. 12, Fet S. 6, Eremić V. (libero),  Andonović A. 7, Stefanović N., Popović M. 2, Ilić D. 4, Dodić L. 25 Nisu igrali: Jevtić P.  i Trifunović F.   Trener: Tomislav Kukanjac